اعلام مساعدت تامین اجتماعی در خصوص حل مسایل مالی گنجینه آتیه

پیشنهاد به یک دوست

به گزارش روابط عمومی شرکت گنجینه آتیه، محمود مومنی در جلسه دیدار و گفتگو با رحیم اردلان معاون مالی و اداری سازمان تامین اجتماعی ضمن تاکید بر ضرورت حل مسایل مالی فی مابین به منظور پیشبرد امور و فعالیت های این شرکت گفت: متاسفانه به دلیل برخی از مشکلات، توانایی بازپرداخت بدهی به سازمان تامین اجتماعی در سنوات گذشته مقدور نبوده است.
وی ادامه داد: از ابتدای مسئولیت تلاش کرده ایم تا مشکلات گذشته از قبیل بازپرداخت بدهی های قانونی نظیر بیمه، مالیات از طریق مذاکره و رایزنی با سازمان های مربوطه برطرف شود.
مومنی تصریح کرد: تا کنون پیشرفت های قابل قبولی در این زمینه کسب شده است و بخشی از بدهی ها بخشوده و یا تقسیط شده اند.
مدیرعامل شرکت گنجینه آتیه افزود: این مجموعه به دلیل اجرای پروژه های مختلف اقتصادی نقش موثری در اشتغالزایی و رونق کسب و کار دارد و لذا می بایست به این واسطه از برخی تسهیلات و کارسازی ها برخوردار شود.
رحیم اردلان معاون مالی و اداری سازمان تامین اجتماعی ضمن اعلام حمایت سازمان متبوع اش از بنگاه های اقتصادی گفت: این سازمان در راستای اجرای سیاست های حمایت از اشتغالزایی و بنگاه های اقتصادی، همکاری و مساعدت های لازم را در این خصوص با شرکت ها خواهد داشت.
وی ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی با تقسیط بدهی سنوات گذشته شرکت گنجینه آتیه موافقت می کند و همواره بر تداوم همکاری های مشترک و تعامل تاکید دارد.

تماس با ما

ارتباط با شرکت گنجینه آتیه

تهران - میدان آرژانتین

خیابان شهید خالد اسلامبولی (وزرای سابق)
خیابان هفتم - پلاک 26
شماره تلفن : 42582310-42582312
شماره فکس : 88721348
پست الکترونیک : info@gannjine.com

فرم تماس با ما

در صورت تمایل به تماس با شرکت گنجینه آتیه لطفا فرم زیر را پر کنید

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید