كاهش چشمگیر هزینه های مالیاتی و بدهی های بانكی شركت

پیشنهاد به یک دوست

به گزارش روابط عمومی شرکت گنجینه آتیه، در جلسه مجمع عمومی شرکت گنجینه آتیه از مجموعه شرکت‌های وابسته به صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران، که با حضور حسابرس مستقل و بازرس قانونی، نمایندگان سهامداران و تنی چند از اعضای هیات امناء و هیات مدیره برگزار شد.
 شریفی با اشاره به اینکه برای حل مشکلات بزرگ موسسه، در یکماه گذشته چندین جلسه با حضور شهردار تهران، مدیرعامل بانک شهر و معاونان و مدیران ارشد شهرداری تهران برگزار گردیده است اظهار کرد: شهردار تهران دستور موکد دادند بانک شهر و معاونت مالی شهرداری تهران ظرف چند روز تعهداتشان را نسبت به موسسه انجام دهند تا امکان شناسایی و توزیع سود برای اعضا فراهم گردد.
شریفی در این نشست گفت: شهادت و گواهی میدهم دوستان گنجینه از هیچ گونه زحمت و اهتمامی دریغ نورزیدند اما بخشی از موضوعات خارج از توان دوستان بود و انتظار داریم دیگران به تعهداتشان پایبند باشند.
گفتنی است با برگزاری مجمع عمومی شرکت  گنجینه آتیه، ضمن تصویب صورتهای مالی آن شرکت در سال ۱۳۹۵، پرونده مالی و عملیاتی شرکتهای وابسته به صندوق ذخیره در مهلت قانونی  بسته شد. دارایی صندوق ذخیره و شرکتهای تابعه تا پایان سال ۱۳۹۵ بالغ بر هزار میلیارد تومان است.
 پروژه سارینا دو و سهم شصت و چهار درصدی شرکت گنجینه آتیه در آن بیش از هفتاد و هفت درصد دارایی های ملموس موسسه صندوق ذخیره را شامل می شود.
 

تماس با ما

ارتباط با شرکت گنجینه آتیه

تهران - میدان آرژانتین

خیابان شهید خالد اسلامبولی (وزرای سابق)
خیابان هفتم - پلاک 26
شماره تلفن : 42582310-42582312
شماره فکس : 88721348
پست الکترونیک : info@gannjine.com

فرم تماس با ما

در صورت تمایل به تماس با شرکت گنجینه آتیه لطفا فرم زیر را پر کنید

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید