هیات مدیره شر كتهای وابسته به صندوق تقویت می شوند

پیشنهاد به یک دوست

به گزارش روابط عمومی شرکت گنجینه آتیه، صبح امروز در شورای مدیران صندوق گزارش برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه چهار شرکت وابسته ارایه شد
 
احسان شریفی مدیر عامل صندوق دراین نشست با اشاره به تلاش های انجام شده برای برگزاری این مجامع تاکید کرد بنا داریم در طول هفته آینده هیات مدیره شر کتها را تقویت کنیم .
 
او افزود بنابر تصمیمی که اتخاذ شده به هیات مدیره شر کتها یک عضو متخصص مالی دست کم یک عضو بیرونی اضافه خواهد شد تا تصمیمات و اقدامات شر کتها اثر بخش تر باشد
 
شریفی همچنین از بازنگری سود سپرده های مازاد و احتمال افزایش آنها خبر داد و گفت: معتقدیم این افزایش سود تاثیر مطلوبی در جذب منابع جدید را ایجاد انگیزه در همکاران برای افزایش میزان سپرده ها یشان در صندوق داشته باشند.
 
در ادامه این نشست مجتبی بصیری معاون امور اقتصادی و سرمایه گذاری صندوق نیز درباره افزایش تمرکز حسابها ورسیدگی به حسابهای فیمابین صندوق وشرکتهای وابسته وهمچنین رسیدگی به تراز نامه های شرکتهایی که فعالیتها یشان در شرکت گنجینه آتیه متمرکز شد است مواردی را مطرح کرد.
 
گفتنی است فعالیتها ، برنامه ها و قراردادهای شرکت های گنجینه آفتاب کیش، توسعه رفاه شهر تجارت بین الملل شهر پویا با تصمیم هیات مدیره صندوق ذخیره کارکنان در شرکت گنجینه آتیه کیش متمرکز شده است از تازیخ 31خرداد ماه امسال این شرکتها نیز همراه با گزارش مجمع آنها اعلام می شود.
 
در بخش دوم این نشست نیز دکتر حاجعلی خلاصه ای از گزارش پیش بینی آینده اقتصاد ایران در سه دهه آینده که توسط یکی از مراکز مطالعات اقتصادی معتبر بین المللی مشتمل بر استراتژی های پیشنهادی، فرصتهای سرمایه گذاری، نقاط قوت، نقاط ضعف و چالشهای فراروی اقتصاد ایران تهیه شده بود را برای مدیران صندوق ارایه کرد.
منبع: سایت صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران www.szks.ir

تماس با ما

ارتباط با شرکت گنجینه آتیه

تهران - میدان آرژانتین

خیابان شهید خالد اسلامبولی (وزرای سابق)
خیابان هفتم - پلاک 26
شماره تلفن : 42582310-42582312
شماره فکس : 88721348
پست الکترونیک : info@gannjine.com

فرم تماس با ما

در صورت تمایل به تماس با شرکت گنجینه آتیه لطفا فرم زیر را پر کنید

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید