پیام مدیرعامل

     خداوند سبحان را شاکریم که یکبار دیگر توفیق خدمت و اثر گذاری، اینبار در شرکت گنجینه آتیه را عطا فرمود. اعتقاد به پیشروی براساس طرح جامع توسعه سازمانی همچنین وفاداری به سیاست های کلان تعیین شده از سوی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران، چارچوب فعالیت های  شرکت گنجینه آتیه محسوب می شود. تمام ظرفیت های کارشناسی و تخصصی این شرکت در خدمت تسریع پروژه ها و پیشبرد های طرح های جاری خواهد بود. شناسایی بازارهای جدید که رویکرد اقتصاد مقاومتی و درآمد زایی پایدار را برای مجموعه به ارمغان آورد از مهمترین وظایف همکارانم به شمار می رود. ایشان موکلف هستند تا با سختکوشی و تعهد سازمانی همواره مسیرهای جدیدی برای ارزش آفرینی مجموعه ایجاد و راهکارهای اجرایی مشخصی را برای تحقق آن بیاندیشند. معتقدیم اعتماد اعضاء محترم به این مجموعه سرمایه و پشتوانه ای است که می تواند مسیر حرکت و توسعه را تقویت و هموار سازد. پاسداری و حفاظت از این گنجینه اعتماد و اعتبار، تکلیف و مسئولیت اینجانب و همکارانم را در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری همچنین اجرا و نظارت دوچندان می کند.
سروران گرانمایه، شرکت گنجینه آتیه برآن است با استفاده از تمامی ظرفیت های داخلی و جذب سرمایه های ارزان قیمت ایفای رسالت  کند تا از این رهگذر که کم هزینه ترین روش تحقق درآمد و توسعه پایدار است به توفیق نایل شود.  امکانات و ظرفیت های علمی و تخصصی کشور بی بدیل و مثال زدنی است و باید با مناسب ترین راهکار اجرایی فرصت های ناب اقتصادی را شناسایی و با تدوین استراتژی های مناسب از آنها یک اقدام موثر و درآمد پایدار ساخت. یقین داریم با نگاه به آینده و ترسیم نقشه راه برای فرصت سازی و موقعیت آفرینی موجبات پویایی و چابکی سازمان را در عمل به منصه ظهور می رساند. همواره به عنوان یک نهاد اقتصادی دغدغه تعهد و اجرای مضاعف برنامه های سازمانی پرداخته و در این راستا فقط به منافع اعضاء محترم با نگاه کشوری و ملی می اندیشیم و بر این باور سخت استواریم که توسعه شرکت گنجینه آتیه با درایت، خردجمعی، همدلی و برنامه مدون محقق می شود
امید آن داریم با عزمی راسخ ضمن جمع بندی پروژه های جاری شرکت گنجینه به ویژه با پروژه سارینا 2سرمایه های شما عزیزان را بیش از پیش مولد نموده و در سایر زمینه های اقتصادی و بازرگانی نیز حضوری شفاف و مطمئن که شایسته همکاران صدیق و تلاشگر خود در شهرداری تهران هست، داشته باشیم .


                                                                                                                                                                          محمود مومنی
                                                                                                                                                              مدیرعامل و عضو هیات مدیره

 

تماس با ما

ارتباط با شرکت گنجینه آتیه

تهران - میدان آرژانتین

خیابان شهید خالد اسلامبولی (وزرای سابق)
خیابان هفتم - پلاک 26
شماره تلفن : 42582310-42582312
شماره فکس : 88721348
پست الکترونیک : info@gannjine.com

فرم تماس با ما

در صورت تمایل به تماس با شرکت گنجینه آتیه لطفا فرم زیر را پر کنید

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید